Menu

Stavba domu svépomocí / výstavba

Výstavba rodinného domu formou svépomocí je v dnešní době vcelku náročný proces. I přes tuto skutečnost stále více lidí volí tuto formu výstavby, jelikož vyjde cenově nejvýhodněji.

Orientace v technologiích, materiálech a cenách je v této moderní době složitý proces, včetně výběru slušných, kvalitních a ověřených řemeslníků a dodavatelů. Proto přicházíme s naší nabídkou, při které naše klienty provedeme celým procesem výstavby rodinného.
Stavbu rodinného domu si má člověk užívat a radovat se a nezažívat stresy a nervy, které většinou vychází z neserióznosti stavebních firem, neznalosti stavebních materiálů, technických a technologických postupů, nekvalitní práce řemeslníků a z neznalosti cen prací a materiálů ve stavebnictví. Právě proto nabízíme lidem, co se chystají stavět rodinný dům, naše letité zkušenosti. Naše práce, poradenství a činnosti jsou pro naše klienty ZDARMA.

Základem výstavby rodinného domu svépomoci je, že klient si sám vybírá a objednává materiál a řemeslníky a přímo si je platí. Tento princip samozřejmě ve spolupráci s námi zůstává naprosto stejný a neměníme ho. Naše činnost je založená na tom, že klientům zajišťujeme komplexní poradenství, cenově nejvýhodnější nákup materiálu u renomovaných výrobců a dodavatelů a organizujeme výběr prověřených a kvalitních řemeslníků potřebných pro celkovou výstavbu domu. Díky tomu jsou náklady na výstavbu rodinného domu maximálně cenově výhodné, práce řemeslníků odvedená kvalitně a poctivě, a naši klienti si dokážou své bydlení pořídit za nejlepší ceny na trhu.

Naše činnost pro klienty, která je ZDARMA:

  • Po celou dobu výstavby domu s předstihem provádíme výběr jednotlivých potřebných dodavatelů stavebního materiálu. Podklady pro výběr dodavatelů si zajišťujeme sami (dle projektové dokumentace), včetně výpočtu přesného počtu a množství jednotlivých stavebních materiálů pro postupnou výstavbu. Klientovi doporučujeme nejvýhodnější dodavatele a s klientem vybíráme finální dodavatele. Smluvní vztah přímo mezi klientem a vybraným dodavatelem konkrétního stavebního materiálu. Klientovi poskytujeme poradenství při uzavírání smluvního vztahu. Smlouvy (objednávky) kontrolujeme, aby pro klienta byly vyvážené, bezpečné a právně v pořádku.
  • Po celou dobu výstavby domu s předstihem provádíme výběr jednotlivých řemeslníků. Podklady pro výběr řemeslníků si zajišťujeme sami (dle projektové dokumentace), včetně přesné specifikace činnosti pro každou profesi tak, aby při realizaci nevznikaly vícepráce. U řemeslníků ověřujeme reference, praxi, solidnost. Klientovi doporučujeme nejvýhodnějšího řemeslníka a s klientem vybíráme finálního řemeslníka. Smluvní vztah přímo mezi klientem a vybraným řemeslníkem. Klientovi poskytujeme poradenství při uzavírání smluvního vztahu. Smlouvy (objednávky) kontrolujeme, aby pro klienta byly vyvážené, bezpečné a právně v pořádku.
  • Bezplatné poradenství po dobu výstavby rodinného domu

Klient má vždy možnost si u nás nechat zajistit všechny výše uvedené činnosti nebo si vybrat pouze část nebo třeba jen jednu činnost (jen výběr dodavatele nebo konkrétního řemeslníka a podobně). Klient sám rozhoduje, které činnosti a dodávky si bude řešit a zajišťovat sám a které bude chtít zajistit (zprostředkovat) od nás.

Na našich www stránkách, v sekci typy rodinných domů uvádíme příklady, za kolik peněz je reálné v dnešní době si postavit dům při výstavbě svépomocí s naším poradenstvím. Cena domu je rozdělena na hodnotu materiálu a hodnotu práce (řemeslníci, projektanti a ostatní) potřebnou pro celkovou výstavbu a realizaci domu na klíč (k nastěhování) včetně veškeré legislativy.

Pokud se rozhodnete, že stavbu domu si budete provádět sami, bez poradenství tak i pro Vás máme nabídku na zajímavé slevy u našich smluvních partnerů. Více se dozvíte na stránce poukazy na slevu, které můžete dlouhodobě používat.

Kam dále: