Menu

Poukazy na slevy

S těmito poukazy na slevu máte absolutní volnost. Sami si rozhodujete, kdy a jak často je budete používat při nákupu konkrétního materiálu. Platnost poukazu na slevu je vždy na delší období (6-12 měsíců), přesná doba platnosti je uvedena na každém jednotlivém poukazu na slevu. Na každý poukaz na slevu lze nákup provádět opakovaně a je přenosný, takže ho muže uplatňovat i osoba, které poukaz na slevu zapůjčíte.

Používání poukazu na slevu je velmi jednoduché. Vezmete konkrétní poukaz na slevu, zajdete do jakékoliv nejbližší pobočky firmy uvedené napoukazu na slevu. Při výběru materiálu, před placením, předložíte poukaz na slevu a sleva vám bude poskytnuta. Podrobný popis je vždy uveden na druhé straně poukazu na slevu. Můžete také využít kompletní poradenství zdarma.

Chci poukazy na slevu

A jaké aktuálně nabízíme akční slevy pro naše klienty a u jakých firem?

 KV Elektro
10% sleva 

 

 

PILECKÝ, s. r. o., dodavatel plotových systémů, je na trhu již od roku 1994, kdy začínal s tradiční nabídkou drátěného oplocení, která byla postupem času rozšiřována až po dnešní moderně řízenou společnost s ucelenou nabídkou klasických i vysoce uživatelsky orientovaných typů plotů. Šíře sortimentu zahrnuje klasické čtyřhranné pletivo IDEAL®, dekorační pletivo DEKORAN®, lesnické pletivo, sloupky IDEAL®, brány a branky IDEAL® a betonové oplocení PILEG®.

PILECKÝ, s.r.o. je výhradním dovozcem průmyslových plotů, chovatelských pletiv, kovaných plotů, garážových vrat (výklopná, dvoukřídlá, sekční, rolovací) a bran všech typů. Plotové systémy jsou pro Vás ideálním řešením, jak kvalitně a rychle zajistit ohraničení soukromých pozemků, provozoven, různých průmyslových ploch, zahrad a sadů, stavenišť a mnohých dalších objektů. Pro klienty RDsvepomoci.cz poskytuje slevu ve výši 5 % na sortiment společnosti PILECKÝ, s.r.o.

Chci poukazy na slevu

Kam dále: